Papatya Balon
Bizi Arayın

0505 058 68 48

Çalışma Saatlerimiz

Pzt - Cum 08.30 - 18.00

Email Adresimiz

[email protected]

Logo Baskılı Balon Siparişi

Baskılı Balon

Baskılı balonlar, reklam, tanıtım, promosyon ve kişiye özel amaçlı dağıtım ve süslemelerde kullanılmaktadır.

9”– 12”- 14 utp – 27” -45” – kalp ebatlarında ki balonların üzerine tek renk, 2 renk baskı , 3 renk baskı maksimum 4 renk baskı tek veya çift yüz baskı yapılacak şekilde üretilmektedir.

Üretim süreçleri balon adetine göre 1 iş günü ile 3 iş günü arasında değişmektedir.

Balon baskısı balonların üretim ağında hafif şişirilmesi sonrasında firmanıza özel veya kişiye özel hazırlanan kalıbın esnek zemin üzerine basılması , kurutma ve pudralama işleminden geçmesi ile gerçekleşir.

Firma logonuzu, adres bilgilerinizi, sloganınızı, indirim etkinliklerinizi, milli bayramlar, siyasi partiler, belediye etkinlikleri, okul açılışları ,anneler günü, sevgililer günü, kutlu doğum haftası ,doğum günü, düğün, nişan, ve kişiye özel tasarımlar hazırlıyor ve balon üzerine basıyoruz.

Baskılı balonlar en etkili reklam araçlarıdır. Kompresör veya el pompaları ile kolaylıkla şişirilip Çubuk set ile dağıtılabilir. Helyum gazı ile şişirilip uçan balon olarak da etkinlik süslemeleriniz de kullanarak firmanızı ön plana çıkararak fark yaratabilirsiniz. Dağıtılan baskılı balonlar 7 den 70’e herkesin dikkatini çekmektedir.