Papatya Balon
Bizi Arayın

0505 058 68 48

Çalışma Saatlerimiz

Pzt - Cum 08.30 - 18.00

Email Adresimiz

[email protected]

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Minimum kaç adet baskılı balon siparişi verebilirim?

Kişiye özel baskılarda minimum baskı adetimiz 100 adettir. Ticari baskılı balon siparişlerinde minimum baskı adeti 500 diyebiliriz. Baskı rengine göre baskı adetleri 1000 – 3000 -5000 ve 10,000 arasında değişmektedir.

Minimum baskı adetinde balon renkleri değiştirilebilir mi?

Baskı renginin belirlenen tek renk olması kaydı ile (örneğin siyah baskı rengi) baskı renginin görünebileceği tüm balon renkleri kullanılabilir.

Sipariş öncesi numune baskı yapılabillir mi?

Görsel çalışmalarımız grafik sunumlar üzerinden yapılmaktadır. Bu sebeple baskı öncesinde numune üretimi yapılmamaktadır.

Baskılı Balonlarda baskı süresi kaç gündür?

Baskı süremiz 1 iş günüdür. Fakat bu süre baskı adetine ve iş yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir.

Baskılı Balon Fiyatları ne kadar?

Baskılı balon fiyatlarının oluşmasında logo renkleri ana kriterdir. Logonun tek yüze veya çift yüze uygulanması da fiyatta farklılık oluşturmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından logonuz incelendikten sonra fiyat teklifimiz tarafınıza sunulmaktadır.

Uçan Balonların dayanıklılık süreleri ne kadardır?

Uçan Balon uygulamasında Lateks Balon(standart balonlar)kullanıldığında içerisinde ki helyum gazının dayanıklılığı maksimum 10 saattir. Folyo balonlarda bu süre 1-2 gün olarak değişiklik gösterebilmektedir. Uçan balonların dayanıklılığını arttırmak için sıvı helyum kullanılabilir.

Uçan Balonlar Kargo ile gönderilebilir mi?

Uçan balonların şişirilmiş olarak teslim edilmesi gerektiği için kargo ile gönderilmesi mümkün değildir.

Uçan Balonların teslimat süresi nedir?

Sipariş vermiş olduğunuz uçan balonları organizasyonunuza en yakın sürede teslim edilmesini istediğiniz adrese teslimatı yapılmaktadır.

Uçan Balonlar Yanar mı?

Uçan balonların içerisine konulan helyum gazı ; Renksiz, kokusuz olmakla beraber soygaz olduğu için tepkimeye girmez ve bu yüzden eylemsizdir. Hidrojenden sonra en hafif gazdır ve Hidrojen gibi yanıcı,patlayıcı olmadığı için oldukça güvenlidir. Ürünlerimizde saf helyum gazı kullandığımız için yanıcı ve parlayıcı değillerdir.