Papatya Balon
Bizi Arayın

0505 058 68 48

Çalışma Saatlerimiz

Pzt - Cum 08.30 - 18.00

Email Adresimiz

[email protected]

Uçan Balon Siparişi

Uçan Balon

Uçan balonlar Latex balon, folyo balon, Jumbo balonların helyum gazı konularak şişirilmesi ile gerçekleştirilir. Helyum gazı havadan hafif bir gaz olup kesinlikle yanıcı, parlayıcı özelliği yoktur. Ateş ile yaklaşıldığında asla alev almaz. Uçan balonlar rafya ile tek tek bağlanarak yada file içerisinde toplu olarak etkinlikleriniz de havaya salınarak görsel bir şölen gerçekleştirilir. Doğum günü , özel davet, etkinliklerinizde Rafyalı balonlar buketler halinde süslemelerde veya kişiye özel sürprizleriniz için hazırlanmaktadır. Harf ve rakam folyo uçan balonlar ile etkinliklerinizi veya davetlerinizi belirgin ve akılda kalıcı yapabilirsiniz. Uçan balonların içerisine led ışık konularak da gece gökyüzüne bırakılan uçan balonlarla etkinliğinizi görsel bir şölene dönüştürebilirsiniz.

Piyasada sokak satıcılarında satılan uçan balonların yandığını sık sık görmeye başladık. Yanan balonların içerisinde ki gaz helyum gazı değildir . Maliyeti düşürmek için çakmak gazı veya aynı özellikte yanıcı olan gazlar kullanılmaktadır. Dolayısıyla ateş ile yaklaşıldığında veya sıcak bir ortamda balonlar alev almaktadır.

Helyum gazını güvenilir tedarikçilerden temin ediyoruz ve yanıcı parlayıcı olmadığına dair belgelerimiz mevcuttur. Özellikle uçan balon satın alırken kullanılan gazın katkısız saf helyum gazı olmasına dikkat edilmelidir.